Restaurace Ballon Praha 6

O restauraci Ballon

Restaurace Ballon

Všechny Vaše představy a požadavky splní prostorná restaurace Ballon s kapacitou 120 míst. Velkoryse řešený interiér na vás dýchne nostalgickou atmosférou z časů první republiky, kdy taneční parkety dobýval swing a stříbrnému plátnu vládl Oldřich Nový.

Zaručeně oceníte klidné prostředí, stylové vybavení, diskrétní zóny i dostatek přírodního světla, které proniká prosklenou stěnou s výhledem na letní terasu a bohatou zeleň v okolí.

Pokud snad potřebujete pro svou akci ještě větší prostor, pohyblivé dřevěné dveře umožňují propojení restaurace se sousedním salonkem, takže k dispozici je rázem téměř dvojnásobek místa.

Virtuální prohlídka
Galerie


Kavárna Ballon

Lahodná káva značky Lavazza, vždy čerstvé zákusky, široký výběr nealkoholických nápojů, destilátů a domácích i zahraničních vín na Vás čeká v kavárně Ballon. Ta nabízí útulné a příjemné prostředí i klidné posezení u stolků. Stačí si jen prohlédnout nápojový lístek a vybrat si na co máte chuť.

Kavárna má kapacitu 30 míst a je situována hned u hlavního vchodu do restaurace.


Letní terasa

Bezprostřední dotek přírody a romantické posezení od jara až do babího léta poskytuje letní terasa s kapacitou 40 míst. Otevře se vám zde přímo osvěžující pohled do klidného prostředí tiché vilové čtvrti se spoustou zeleně, stromů, keřů a zahrad.